Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mościejewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

475 000 zł6 500 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 6 500 m we wsi Duszniki. Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni ok. 6 500 m (po dokonaniu podziału),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku w miejscowości Konin, gmina Lwówek. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 704 m² 140,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46,70 m² 7 066,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe 46 m2 na Parterze z pompą ciepła! Centrum Wronek Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń domu z wygodą centrum miasta, a do tego jest najtańsze w utrzymaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Wronki(Mościejewo + 22 km)

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Ekskluzywna okazja dla inwestorów i miłośników historii! Przedstawiamy trzy piętra unikalnej kamienicy położonej w sercu Wronk przy ul. Dworcowej. Ta nieruchomość, wpisana do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Bolewice(Mościejewo + 21 km)

580 000 zł2 528 m² 229,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny zlokalizowane bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 92 lokalizacja: bolewice, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski specyfikacja: numer ewidencyjny: 1521/10,1521/11 Powierzchnia: 2 528.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 436 m² 79,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Bardęga Działka znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie jest łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 966 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki graniczące ze sobą. Działka budowlana o powierzchni 1819 mkw. i wymiarach 31x59m oraz działka leśna o powierzchni 2147 mkw. i wymiarach 58,5x36,5m.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł370 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu z możliwością dokupienia działki w Brodziszewie. Parter składa się z 5 różnych pokoi, łazienki, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,40 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronne 28 m2 w Centrum Wronek bezczynszowe, z Klimatyzacją! Szukasz komfortowego startu lub pewnej inwestycji? Ta oferta łączy przestrzeń dużej kawalerki z bezkonkurencyjnie niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mościejewo

Mościejewo,wielkopolskie

354 000 zł14 154 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Mościejewo gmina Kwilcz, powiat międzychodzki. Dobry dojazd- 5km od Kwilcza, 13km do centrum Pniew. Dookoła cisza, drzewa, jeziora. Na.